poniedziałek, 19 kwietnia 2010

Konqiklub@kontakt

Ponieważ wielu odwiedzających ma problemy z otrzymywaniem informacji na temat nowych artykułów pojawiających się na blogu, postanowiłem dodać zakładkę z informacją jak uzyskać do nich dostęp i skontaktować się ze mną w razie jakichkolwiek problemów.RSS i Atom


Niedawno dodałem z boku banery pozwalające na dodanie kanału RSS bloga do popularnych czytników internetowych. Aby dodać kanały do Akregatora trzeba wybrać w jego menu Kanał -> Dodaj kanał RSS i wpisać następujące adresy:


Dla nowych postów:
RSS: http://konqiklub.ubucentrum.net/feeds/posts/default?alt=rss
Atom: http://konqiklub.ubucentrum.net/feeds/posts/default
Dla nowych komentarzy:
RSS: http://konqiklub.ubucentrum.net/feeds/comments/default?alt=rss
 Atom: http://konqiklub.ubucentrum.net/feeds/comments/default

 E-Mail

Wszystkie pytania do mnie, jakieś nowe informacje lub propozycje itp. wysyłajcie na adres:
konqiklub@gmail.com
Facebook

W dzisiejszych czasach portale społecznościowe to bardzo wygodna forma forma komunikacji pomiędzy ludźmi o podobnych zainteresowaniach. Także ja  postanowiłem włączyć się w ten trend. Na swoim koncie facebookowym staram się publikować skróty wiadomości, a także inne rzeczy związane z tematem wygrzebane gdzieś z sieci. Facebook to także możliwość bezpośredniej rozmowy ze mną przez komunikator wystarczy "dodać się do znajomych" i skonfigurować Kopete wg. tego wątku:

http://konqiklub.ubucentrum.net/2010/03/znajomi-z-facebooka-w-kopete.html

Mój profil na Facebooku:

http://www.facebook.com/konqiklub

Identi.ca

Microbloging to fajna sprawa jeśli chcesz podzielić się ze znajomymi osobami swoimi przemyśleniami, wiadomościami czy po prostu zapytać o poradę w jakimś palącym problemie. Jest to też świetny sposób na uzyskanie bardzo ciekawych informacji na tematy, które nas interesują.

Moje konto na Identi.ca to:

http://identi.ca/gregkoval