poniedziałek, 6 września 2010

Konqiklub is dead, long live kde.ubucentrum.net

Moja mała wojna z odpowiednim stylem dla bloga powoli dobiega końca. Niedawno w rozmowie z Adrianem doszliśmy do porozumienia w sprawie unitaryzacji wyglądu bloga na podobny do Ubucentrum.net. W założeniu Konqiklub będzie takim forkiem Ubucentrum o tematyce związanej z KDE i Kubuntu.

Zmienił się także adres witryny na:
http://kde.ubucentrum.net


Z tego powodu osoby szukające starego Konqiklubu via Google spotka niemiła niespodzianka. Zmienił się także kanał RSS i Atom na:
RSS: http://kde.ubucentrum.net/feeds/posts/default?alt=rss
Atom: http://kde.ubucentrum.net/feeds/posts/default
Spowoduje to prawdopodobnie, że wasze czytniki kanałów nie będą odbierały nowych wiadomości. Kłopoty może także sprawiać wyszukiwanie postów na stronie, lecz wkrótce to naprawię. Puki co zachęcam do skorzystania w tym celu z widgetów na prawym panelu. Mam nadzieję, że te zmiany nie spowodują zbyt wiele utrudnień.
Chciałbym zaznaczyć, że blog znajduje się jeszcze we wczesnej fazie testowej i jest cały czas jeszcze poprawiany. Zachęcam jednak do odwiedzin i przekazywanie krytycznych uwag i propozycji. Krótko mówiąc zapraszam do odwiedzenia starego Konqiklubu tylko pod zmienionymi barwami "niebieskiego" Ubucentrum.
=-=-=-=-=

Powered by Blogilo