środa, 26 stycznia 2011

KonqiKLUB na Facebooku

Jak zapewne zdążyliście zauważyć, postanowiłem dołączyć do ogólnoświatowego szaleństwa po nazwie Facebook. Nadal mam kiepskie zdanie o serwisach społecznościowych albo raczej o sposobach ich wykorzystywania. Fakty jednak są takie, że obecnie jest to jeden z najlepszych sposobów promocji strony internetowej.

Szczerze mówiąc, sam dość słabo dbam o tę promocję i Facebooka omijałem szerokim łukiem do tej pory. Zauważyłem jednak, że tablica takiej strony stwarza niesamowite możliwości dzielenia się z innymi użytkownikami wiadomościami, których często z różnego powodu nie napiszę na łamach bloga. Wśród takich wiadomości mogą znaleźć się na przykład: artykuły na innych stronach, które chciałbym polecić innym, aktualizacje oprogramowania, które często nie dostarczają wiele nowych informacji na oddzielny artykuł i wiele innych. Dlatego chciałbym abyście traktowali tę stronę jako dodatkowe źródło informacji z mojej strony.

Stronę znajdziecie pod adresem:
http://www.facebook.com/pages/Konqiklub/

Nie chciałbym być nachalny ale kliknięcie w przycisk "Lubię to" jest także miłym akcentem dla autora tekstów, które mam nadzieję wam się podobają :)